BU GÜNE KADAR GERÇEKLEŞEN PROJELERİMİZ

GEÇMİŞ

 • GEÇMİŞ PROJE İSİM 1

  1969 yılında İstanbul'dan İzmir'e yerleşip faaliyetini inşaat sektöründe sürdüren Şaban KILIÇOĞLU, Kılıçoğlu İnşaat adı altında çoğunluğu Karşıyaka bölgesinde olmak üzere İzmir'de 1000 in üzerinde konut projesi gerçekleştirmiştir. Bu süreçte kazandığı tüm tecrübe ve bilgi birikimini 2005 yılında kurduğu Kılıçoğlu Mimarlık Mühendislik İnşaat adı altında sektöre kazandırmıştır. Bu gün Sn. Şaban Kılıçoğlu’ın önderliğinde Oğulları tarafından faaliyetleri sürdürülmektedir. KILIÇOĞLU İNŞ. MÜH. MİM. LTD. ŞTİ. 2005 yılından itibaren Kılıçoğlu A.Ş. den ayrılarak Şaban Kılıçoğlu tarafından 2005 yılında İzmir de kurularak, çeşitli alanlarda faaliyet gösteren ve faaliyet gösterdiği alanlarda 50 yıllık deneyimini müşterileriyle paylaşmayı esas alan bir firmadır.

  GEÇMİŞ PROJE İSİM 2

  Geleceğe Giden Yolda Kılıçoğlu inşaat üstlendiği inşaat projeleri ile kentlere değer katmayı ilke edinmiştir. Faaliyet gösterdiği lokasyonlarda kentsel değerler yaratmakata ve ekonomik değer kazandırmaktadır. Üstlenici firma olarak ele aldığı projelerle hem mülk sahipleri hemde konut sahibi olmak isteyen müşterilerine ekonomik değeri yüksek, kaliteli ve mimari açıdan mükemmeli yakalayan konutlar inşaa etmektedir.

  GEÇMİŞ PROJE İSİM 3

  Gelecek Çok Uzak Değil Bu güne kadar gerçekleştirdiği projeleri ile her zaman çağın ve zamanın ötesinde çizgiler yakalamayı başarmış bir firma olarak, geleceğin mimari ve yapı anlayışını şimdiden hayatımıza kazandırmak en önemli amaçlarımızdan. Kılıçoğlu İnşaat olarak faaliyet gösterdiğimiz tüm sektörlerde öncü ve yenilikçi yaklaşımımızı devam ettirmek temel vizyonumuzdur.

1969 Yılından Bu Güne Kadar, Hayata Geçirdiği Tüm Projeleriyle, Kentlere Yeni Değerler Katmakta. Sadece Bir Konut İnşa Etmek Değil, Yeni Bir Tarz, Yeni Bir Değer Yaratmak

Kılıçoğlu Mim. Müh. İnş. ve Malz.Özel Yurt Egitim Hiz. San. Tic. Ltd. Şti.